BIZNES Edukacja

Uczniowie w nowym numerze Spot On

Edukacja, służba zdrowia czy rynek mieszkaniowy to tylko niektóre dziedziny poruszane przez autorów prac IV edycji konkursu Obserwatora Finansowego. Nowy nr Spot On jest wyborem z nadesłanych artykułów, którym szczególnie warto się

Data publikacji: 2015-07-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Uczniowie w nowym numerze Spot On
Kategoria: BIZNES, Edukacja

Edukacja, służba zdrowia czy rynek mieszkaniowy to tylko niektóre dziedziny poruszane przez autorów prac IV edycji konkursu Obserwatora Finansowego. Nowy nr Spot On jest wyborem z nadesłanych artykułów, którym szczególnie warto się przyjrzeć.

Uczniowie w nowym numerze Spot On BIZNES, Edukacja - Edukacja, służba zdrowia czy rynek mieszkaniowy to tylko niektóre dziedziny poruszane przez autorów prac IV edycji konkursu Obserwatora Finansowego. Nowy nr Spot On jest wyborem z nadesłanych artykułów, którym szczególnie warto się przyjrzeć.

Co poprawić by młodzi ludzie mogli zdobyć własne mieszkanie? Jaką przyszłość ma telemedycyna? Jakie wady drążą polski system edukacji i jak temu zaradzić? To tylko niektóre dziedziny naszej rzeczywistości,  poruszane przez autorów prac IV edycji konkursu Obserwatora Finansowego. Nowy numer miesięcznika Spot On jest wyborem z nadesłanych artykułów i analiz, którym szczególnie warto się przyjrzeć.

Nowy Spot On to w całości zbiór tekstów, których autorzy wzięli udział w IV edycji konkursu „Gdyby to zależało ode mnie, to …”. Otwiera go artykuł Krystiana Jaworskiego, zwycięzcy tegorocznej edycji, który w artykule „Mission (im)possible: pierwsze mieszkanie”, który wskazuje na kierunek potrzebnej i możliwej zmiany w programie wsparcia zdobycia pierwszego mieszkania. Jak zauważa Krzysztof Bień, redaktor naczelny serwisu ObserwatorFinansowy.pl, artykuły nowego Spot On zawierają często innowacyjne pomysły na rozwiązanie konkretnych problemów mających wpływ na gospodarkę. Jak pokazuje praktyka, pewne rozwiązania zaproponowane przez dotychczasowych laureatów zawierały cenne wskazówki dla decydentów, znajdując zastosowanie w praktyce. W tym roku trafiło do nas wiele ciekawych, nowatorskich propozycji. Stąd pomysł by zebrać je w jednym miejscu.

Znaczną część tekstów do bieżącego numeru magazynu stanowią artykuły osób młodych, co doceniła kapituła konkursu pod przewodnictwem Katarzyny Zajdel-Kurowskiej, członka zarządu NBP, przyznając wyróżnienia  trzem z nich. Według Krzysztofa Bienia stanowią one ciekawe i świeże spojrzenie na zagadnienia gospodarcze, pokazując, że mamy zdolną młodzież, która krytycznie ale i konstruktywnie potrafi opisywać otaczające ją zjawiska.

A to już wiesz?  Społeczna odpowiedzialność biznesu w stuleciu niepodległości Polski

Bieżący oraz archiwalne numery magazynu Spot On można bezpłatnie pobrać na tablety, PC lub smartfony w:

App Store
Google Play
czytać na komputerze stacjonarnym
 

oraz bezpłatnie pobierać z serwisów prasy cyfrowej: e-Kiosk.pl i Nexto.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Uczniowie w nowym numerze Spot On BIZNES, Edukacja - Edukacja, służba zdrowia czy rynek mieszkaniowy to tylko niektóre dziedziny poruszane przez autorów prac IV edycji konkursu Obserwatora Finansowego. Nowy nr Spot On jest wyborem z nadesłanych artykułów, którym szczególnie warto się przyjrzeć.
Hashtagi: #BIZNES #Edukacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy