BIZNES Edukacja

Tytuł Super Dyrektora Przedszkola i nagroda dla przedszkola z Warszawy

Tytuł Super Dyrektora Przedszkola i nagroda dla przedszkola z Warszawy
Anna Florek ze Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie otrzymała tytuł „Super Dyrektora Przedszkola”. Najlepszych dyrektorów przedszkoli wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i

Data publikacji: 2020-10-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tytuł Super Dyrektora Przedszkola i nagroda dla przedszkola z Warszawy
Kategoria: BIZNES, Edukacja

Anna Florek ze Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie otrzymała tytuł „Super Dyrektora Przedszkola”. Najlepszych dyrektorów przedszkoli wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.

Tytuł Super Dyrektora Przedszkola i nagroda dla przedszkola z Warszawy BIZNES, Edukacja - Anna Florek ze Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie otrzymała tytuł „Super Dyrektora Przedszkola”. Najlepszych dyrektorów przedszkoli wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.

Anna Florek ze Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie otrzymała tytuł „Super Dyrektora Przedszkola”. Ogólnopolski konkurs o tej nazwie został zorganizowany przez kwartalnik „Wczesna Edukacja” specjalistycznego wydawnictwa Wolters Kluwer. Najlepszych dyrektorów przedszkoli wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój. Poza tytułem dla pani dyrektor, zarządzane nią przedszkole otrzyma nagrody rzeczowe. Jedną z nich jest interaktywna podłoga Magiczny Dywan onEVO.

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osób, które są zarówno świetnymi pedagogami, jak i menedżerami. Ich działania cechuje profesjonalizm i skuteczność, co przekłada się na funkcjonowanie placówki. Dyrektora do konkursu zgłaszają osoby związane z przedszkolem – grono pedagogiczne, rodzice lub organ prowadzący, a także organy nadzoru pedagogicznego oraz przedstawiciele organizacji współpracujących z placówką. Wyniki konkursu są ogłaszane na uroczystej gali podczas Kongresu Edukacja i Rozwój.

Laureaci otrzymują nie tylko tytuł, ale także nagrody rzeczowe. W tym roku jedną z nich jest Magiczny Dywan onEVO – interaktywna podłoga, łącząca komputer, projektor oraz czujnik ruchu. Urządzenie jest docenianym przez placówki na całym świecie wsparciem w edukacji, ponieważ naukę łączy z zabawą. Obsługiwane przy pomocy ruchów rąk i nóg gry i quizy Magicznego Dywanu doskonalą umiejętność logicznego myślenia i zachęcają do pracy w grupie, a jednocześnie w naturalny sposób pobudzają do aktywności fizycznej. Urządzenie sprawdza się również jako wsparcie w pracy z podopiecznymi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w placówkach integracyjnych.

Już niedługo z jego funkcjami będą mogli zapoznać się uczniowie i nauczyciele przedszkola integracyjnego w Warszawie, której dyrektor zwyciężyła w prestiżowym konkursie edukacyjnym.

A to już wiesz?  Startuje ogólnopolska Szkoła Mistrzów Inwestycji TMS Brokers!

Funtronic to polska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Jest producentem i dystrybutorem Magicznego Dywanu – interaktywnego urządzenia projekcyjnego (podłogi oraz stołu), które stanowi innowacyjną pomoc dydaktyczną i rehabilitacyjną. Urządzenie zawiera zestaw multimedialnych ćwiczeń, gier
i zabaw ruchowych oraz aplikacji rewalidacyjnych, przeznaczonych do pracy z dziećmi w wieku szkolnym
i przedszkolnym, a także rehabilitacji dorosłych i seniorów. Funtronic jest liderem w dostarczaniu takiego rozwiązania zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Z okazji swojego jubileuszu, Funtronic przygotował dla użytkowników Magicznego Dywanu specjalny pakiet gier. W celu otrzymania bezpłatnego pakietu 12 gier należy wejść na stronę www.magicznydywanna5.pl i pozostawić dane kontaktowe swojej placówki.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tytuł Super Dyrektora Przedszkola i nagroda dla przedszkola z Warszawy BIZNES, Edukacja - Anna Florek ze Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie otrzymała tytuł „Super Dyrektora Przedszkola”. Najlepszych dyrektorów przedszkoli wybierano po raz siódmy, a zwycięzców poznaliśmy 22 października podczas VII Kongresu Edukacja i Rozwój.
Hashtagi: #BIZNES #Edukacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy