Kariera LIFESTYLE

Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada

Młodzi twórcy i bardziej doświadczeni designerzy. Studenci i niezależni artyści. Wszyscy dla których projektowanie to pasja. Kolejna edycja konkursu Tekstyliada - na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej - to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej

Data publikacji: 2016-10-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada
Kategoria: Kariera, LIFESTYLE

Młodzi twórcy i bardziej doświadczeni designerzy. Studenci i niezależni artyści. Wszyscy dla których projektowanie to pasja. Kolejna edycja konkursu Tekstyliada – na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej – to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej kariery.

Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada Kariera, LIFESTYLE - Młodzi twórcy i bardziej doświadczeni designerzy. Studenci i niezależni artyści. Wszyscy dla których projektowanie to pasja. Kolejna edycja konkursu Tekstyliada - na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej - to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej kariery.

Po raz kolejny marka LECH modern fabrics, czołowy dystrybutor i producent tkanin obiciowych w Europie zachęca projektantów do twórczych zmagań. – Tekstyliada to zdecydowanie więcej niż tylko konkurs. Mamy plan wsparcia i współpracy z projektantami. Po sukcesie zeszłorocznej edycji i wielu pytaniach od doświadczonych designerów postanowiliśmy rozszerzyć formułę. Tym razem każdy pasjonat wzornictwa może wziąć udział w konkursie – mówi Edyta Świątek, dyrektor handlowy marki LECH modern fabrics. – Rynek nadruków na tkaninach rozrasta się z roku na rok. Liczy się świeże spojrzenie, czucie branży  i niekonwencjonalne wzornictwo – dodaje.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wzoru drukowanej tkaniny meblowej wraz z jej wizualizacją na meblu.

Projekty można zgłaszać od 3 października do 15 stycznia 2017. 

Zgłoszenie zawierające wypełniony formularz oraz projekt tkaniny przygotowany w formacie TIFF wraz z wizualizacją na meblu, należy przesłać na adres [email protected] Jeśli pliki będą większe niż 5 MB prosimy o przesyłanie ich za pośrednictwem serwisów typu WeTransfer. Szczegółowe informacje  w regulaminie.

Laureaci zostaną wyłonieni w wyniku głosowania Komisji Konkursowej, w której składzie znajdują się przedstawiciele marki LECH modern fabrics i redaktorzy czołowych mediów branżowych. Jury będzie oceniało zgodność projektu z założeniami zadania konkursowego oraz kreację artystyczną.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej na przyszłorocznej edycji targów Home Decor, która odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017 roku.

Zwycięzca otrzyma 5 000 zł, a nagrodzona praca dołączy do stałej oferty wzorów LECH modern fabrics. Laureat otrzyma również deskę kreślarską. Kolejno zdobywcy II i III miejsca otrzymają 3000 i 2000 zł.

A to już wiesz?  Rusza cykl bezpłatnych webinariów "Akademia Praw Kobiecych"

Głównym Patronem medialnym jest miesięcznik BIZNES meble.pl

Partnerzy medialni: Cztery Kąty, Dom i Wnętrze, Domosfera.pl, platforma Meblarstwo.eu wydawca biuletynu MEBLARSKA Polska, platforma Biznes.meble.pl, targi Home Decor

W przestrzeni blogowej konkurs wspierają Majsterki.pl

Więcej informacji o konkursie na: www.lech-tkaniny.pl oraz na www.facebook.com/sekretytkanin

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Startuje kolejna edycja konkursu Tekstyliada Kariera, LIFESTYLE - Młodzi twórcy i bardziej doświadczeni designerzy. Studenci i niezależni artyści. Wszyscy dla których projektowanie to pasja. Kolejna edycja konkursu Tekstyliada - na nietuzinkowy wzór tkaniny obiciowej - to możliwość wygrania 5000 zł i otwarcia wrót do międzynarodowej kariery.
Hashtagi: #Kariera #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy