Kariera LIFESTYLE

O karierze modelki marzy coraz więcej Polek

Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, co najmniej co dziesiąta młoda Polka marzy o karierze

Data publikacji: 2015-11-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: O karierze modelki marzy coraz więcej Polek
Kategoria: Kariera, LIFESTYLE

Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, co najmniej co dziesiąta młoda Polka marzy o karierze modelki.

O karierze modelki marzy coraz więcej Polek Kariera, LIFESTYLE - Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, co najmniej co dziesiąta młoda Polka marzy o karierze modelki.

Jak twierdzą specjaliści, tak duże zainteresowanie pracą w świecie mody z pewnością ma związek z faktem, że coraz więcej Polek zyskuje światową sławę pracując właśnie jako modelki. Patrząc na rodaczki, którym udało się osiągnąć sukces, polegający między innymi na występach w pokazach mody najbardziej znanych na świecie projektantów, młode Polki wierzą, że także mają szansę osiągnąć sukces i wspiąć się na sam szczyt. Trzeba jednak pamiętać, że droga do światowej sławy jest bardzo trudna i wymaga często wielu poświęceń.

O tym, że w dzisiejszych czasach modelkom stawia się coraz wyższe wymagania mówią przedstawiciele agencji PromoGirls, która organizuje między innymi sesje zdjęciowe fotomodelki Kraków. Agencja ta specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze różnego rodzaju prestiżowych eventów promocyjnych, ale angażuje także modelki na pokazy mody Kraków. Jak twierdzą przedstawiciele tej firmy, od współczesnych modelek oczekuje się dziś nie tylko niebanalnej urody, ale także nienagannego zachowania i wyczucia stylu. Ponadto modelki w dzisiejszych czasach powinny umieć z łatwością porozumieć się przynajmniej w jednym języku obcym. Musza też potrafić działać pod presją oraz radzić sobie ze zmęczeniem.

Jak wynika z danych udostępnionych przez agencję, tak wysokie wymagania nie zrażają młodych dziewczyn, które marzą o karierze modelki. Do agencji w ciągu ostatniego kwartału zgłosiło się o kilkanaście procent więcej zainteresowanych pracą w charakterze hostessy lub modelki dziewcząt, najczęściej nastolatek lub dwudziestokilkulatek, niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, większość zgłaszających się tu dziewczyn doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężka może okazać się praca hostessy lub modelki. Mimo to podejmują jednak próbę spełnienia swoich marzeń i zdobycia sławy międzynarodowej modelki. Specjaliści przestrzegają jednak, że na sam szczyt uda się dostać tylko najlepszym i najbardziej zdeterminowanym.

A to już wiesz?  Ruszyła 7. edycja konkursu Mazda Design

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
O karierze modelki marzy coraz więcej Polek Kariera, LIFESTYLE - Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, co najmniej co dziesiąta młoda Polka marzy o karierze modelki.
Hashtagi: #Kariera #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy